FC Reklam - Tabela - Baskı Merkezi

VİNİL AFİŞ

Afiş Vinil
Afiş Pankart
Kiralık Afiş Pankart
Afiş Vinil
Afiş Yapan Yerler
dijital baskı yapan yerler
Dijital Baskı
Dijital Baskı Afiş
Ucuz Vinil Baskı
Vinil Afiş

 

En uygun fiyatlara özgün çalışmalarımızla kaliteli vinil baskı çözümleri sadece burada! On binlerce firmaya yıllardır vinil baskı hizmeti vermekte olan firmamız herkese en uygun çözümü sunmaktadır. Profosyonel bir ekiple daimi olarak sizlere hizmet vermeye hazırız.


Hergün büyüyen firmamıza artık Türkiye’nin her yerinden siparişler gelmekte ve en hızlı şekilde siparişler hazırlanıp gönderilmektedir. Fiyat bilgisi ve daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.


Vinil Baskı Nedir?


Vinil Baskı, Branda baskı olarak da adlandırılan baskı türüdür. Dış mekan dijital baskı makinesinde yapılan Vinil baskılar, ağırlıklı olarak dış alanlarda, açık alanlarda kullanılmaktadır. Kullanımına bağlı olarak ışıklı vinil baskı ve ışıksız vinil baskı şeklinde iki ayrı baskı malzemesi kullanılabilmektedir. Vinil baskı, genellikle afiş amaçlı kullanılmaktadır. Ayrı parçaların kaynak yapılarak birbirine eklenebilme özelliği nedeniyle istenilen boyuta ulaşabilmektedir. Bu özellik nedeniyle vinil baskı en çok tercih edilen dijital baskı türüdür