FC Reklam - Tabela - Baskı Merkezi

TUZLA TABELA

Ticaretin var olduğu günden beri pazarda fark edilebilmek, potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek önemli bir konu olmuştur. İşletmeler ve işletme sahibi insanlar için bu durum doğrudan maddi kazanç anlamına geldiği için her dönemde çok önemsenmiştir.

Tabela geniş kitleler ve yüksek rekabet ortamında açık alanlarda, caddelerde, sokaklarda, alış veriş merkezlerinde sizlerin fark edilerek potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmeniz için gerekli olan etkiyi yaratan açık hava reklam aracıdır.

Işık sistemleri, led teknolojileri yada başka bir çok farklı teknik kullanılarak üretilen tabela müşterileriniz üzerinde hedeflediğiniz etkiyi yakalayarak markanızın fark edilmesini sağlayan ürünlerdir. Gerek ışıklı tabela, gerek ise led tabela ile sağlanan çarpıcılık algısı benzer şekilde bunların kombinleri ile oluşan kutu harf tabela ve plexi glas tabellarda da mümkündür.

Reklamcılık hizmetleri marka bilincinizi ve markanız ile potansiyel müşterileriniz üzerinde yaratmak istediğiniz algıyı anlayarak siz ve markanızı en iyi temsil edecek tabelalar üretir.


FC Reklam olarak sizlerin tabelalarınızı kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız.


www.fcreklam.net web sitemiz üzerinden tüm tabela çeşitlerinden bilgi sahibi olabilir ve telefon ve mail desteğinde bulunabilirsiniz.


Sizlere bir ,telefon kadar yakınız 0216 395 02 60 telefon numarasını arayarak bizlere soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.


Elektronik e-posta adresimiz olan info@fcreklam.net mail edresimiz üzerinden bilgi sahibi olabailirsiniz.


Tuzla Tabela olarak 7 yıllık tecrübe ile tasarım güçü en iyi şekilde tasarlanmış göze hoş görünen tabelalar yapıyoruz. Diğer firmalardan farkımız olarak tabelalarda kaliteli vinil ve kaliteli boya kullanmızdır. Ucuz tabela diye reklam veren firmalar çin vinil kullanarak ve kalitesiz boya kullanarak tabelanızı yapıyorlar ve 3 veya 4 ay sonra tabelalarınız da renk bozulması yani solması oluyor.
Sizler Tuzla Tabela olarak nasıl tabela yaptığımızı kısa bilgi kapsamında açıklamak istiyoruz.


Müşteri 0216 395 02 60 telefon numarasından veya info@fcreklam.net mail adresimize yaptırmak istediği tabela çeşidini ve ölçülerini göndererek daha detaylı bilgi alabilirler.


Ölçü alma konusunda dilerseniz uzman arkadaşlarımız size yardımcı olsunlar zira yanlış ölçü vermeniz tabelanızın sağlıksız yapılmasına neden olacaktır. Unutmayın ki tabela yapılıyorken birçok aşamadan geçmektedir ve göründüğü gibi kolay bir iş değildir.


Tabela çeşidi ve fiyatlandırma konusunda anlaşma sağlanırsa tabelanın üzerinde yer alacak logo ve yazıların sizden mail yolu ile alınacaktır tasarım ekibimiz isteiğiniz üzerinde tabelanızı tasarlayacak ve size tasarımın bizmiş hali size mail olarak geri bildirilecektir. Sizlerin onayından sonra tabelanın baskı aşaması hazırlanır ve kaliteli baskı makinemizde basılır. Alınmış ölçülere göre kasa montojı yapılar. Belirtilen adrese teslimat için montoj ekibimiz gelir ve güvenli sağlıklı bir şekilde montajını yapar ki zaten en önemli olan yer de burasıdır sizler görsel bakımından en iyi ve en güzel baskı makinasıda baskı yaptırabilirsiniz ama iyi bir montaj olmazsa bunların hespi bir süre sonra sizin ihtiyaçlarını karşılamayacaktır. Bilindiği gibi bazen sert rüzgalar esmektedir hava bazen çok kötü olabiliyor rüzgarın esmesi ile tabelalarınızda yerinden oynuyor ama güzel bir montojlama yapılarsa tabelanız uzun ömürlü olur tabi ki de kullanılan meteryaller profiler sağlam bir şekilde kullanmaktayız.

Tuzla Tabela olarak Analiz Ederiz; Sizi dinler, ihtiyaçlarınızı anlarız.

Tuzla Tabela olarak Tasarlarız; En uygun projeyi sizin için tasarlarız.

Tuzla Tabela olarak Çözüm Üretiriz; En doğru çözümü sizin için üretiriz.

FC Reklam tabela alanında asla taviz vermeden sizlere en uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Hemen bizimle iletişime geçerek tabel fiyatyları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Aranan Değerler: tuzla tabela, tuzlada tabela, tuzla da tabela, tuzla kayan yazı, tuzla pleks tabela, tuzla krom tabele, tuzla ışıklı tabela, tuzla ışıksız tabela