FC Reklam - Tabela - Baskı Merkezi

KURTKÖY TABELA

Yıllar önce genç ve dinamik kadrosuyla faaliyete geçen Kurtköy Tabela şirketimiz, reklam baskı ve tabela sektöründe firmaların ihtiyaçları doğrultusunda görsel çözümler sunmaya başlamıştır. Kurumsallaşma konusunda hızlı adımlarla ilerleyen şirketimiz, güçlü müşteri kitlesi ile reklam sektöründe uzmanlığını kanıtlamıştır.


Herhangi bir firma veya kurumun, ciddiyet ve kalitesinin sergilenmesi için amaçlanan, duvarındaki tek temsilcisine tabela denir. Tabeladaki renk uyumu, yazı fontları ve hareketlilik gözü yormayacak şekilde uygulanıp, temsil ettiği firma veya kurumu, bulunduğu noktadan ortaya çıkarmalıdır. Tabela imalatı çok hassas ve zor bir uygulamadır. Bunun sebebi ise kişiye özel ve beğendirilmesi zor bir üründür. Tabela yaptıracak firmalara önce kaliteli bir tasarım daha sonra imalat aşaması yolu izletilmelidir Kurtköy Tabela olarak bu yolda emin adımlarla ilerlemenizi sağlıyoruz.
İyi bir reklam ile tanıtılan sadece ürün yâda hizmetleriniz değil aynı zamanda firmanızdır. O yüzden iyi bir reklam, firmanıza karşı kamuoyunda bir güven duygusu oluşturur. Bu güven duygusunun kalıcılığı ise o reklamın kalitesini gösterir. Sadece bir afiş ya da bir tabela diyerek geçmeyin. Çünkü insanların zihninde siz değil, aslında tabelanız, afişiniz ya da hizmetinizin resmi kalacaktır ve unutmayın, verilmek istenen mesaj, tanıtılmak istenen ürün ya da hizmet aslında aracın, yani reklamın kendisidir. Bu yüzden Kurtköy Tabela olarak bizler, işimizi her zaman ciddiyet içerisinde gerçekleştiririz.


Orta ve büyük ölçekli kuruluşların A’dan Z’ye tüm basılı ve görsel tasarımlarını grafik danışman kadromuz ile tespit edip, firmaların imajlarını yenilemesini ve görsel kalitelerini yükseltip, piyasadaki imajlarını zirveye taşımalarını sağlıyoruz.


Kurtköy Tabela tasarım hizmetlerimiz aşağıdaki liste şeklindedir;
Görmemesi zihnin algılamayacağı anlamına gelmez. Direk görüşten farklı olarak, burada mesaj, bilince uğramadan zihne yerleşir. Bu yüzden Kurtköy Tabela çalışmalarını titizlik içinde ve insani-ticari ahlak kuralları çerçevesinde gerçekleştirir.