-- Kayan Yazı - Led Kayan Yazı - Kayan Yazı Fiyatları --
FC Reklam - Tabela - Baskı Merkezi

KAYAN YAZI
Beyaz Renk Kayan Yazı
Dikey Kayan Yazı
Işıklı Kayan Yazı
İStanbul Kayan Yazı
Kayan Yazı
Kayan Yazı Firmaları
Kayan Yazı Fiyatları
Kayan Yazılar
Kayan Yazı Saat ve Tarihli
Kayan Yazı Tabela
Mavi Renk Kayan Yazı
Yeşil Renk Kayan Yazı

Kayan Yazı iş yerlerinde ki amaçlarımız hep insanların dikkatini çekip onları en iyi şekilde mağazalarımıza çekmek bunlar için de yıllardır farklı arayışlar içine girip sürekli kampanyalar düzenleyip iş yerlerimizin kompleks tasarımlarını değiştirmişizdir.


Bu değişiklerin en önemli nedenleri müşterilerimizin her zaman dikkatini en iyi şekilde çekmektir. Bunların için tabela sektörü yeni bir arayış içerisine girip sizlere mükemmel bir tabela çeşidi sunmuştur işte bu mükemmel tabela çeşidi Kayan Yazıdır.


Kayan Yazı Tabela çeşitleri yeni bakış açısı getirdi ve müşterilerin son derece de dikkatini çekmeye başladı.
Kayan Yazıları diğer tabelalardan ayıran en önemli özelliği yazıların istenilen zaman değiştirilebilir olması bundan dolayıdır ki kayan yazı tabelalar tercih edilmektedir.

Kayan Yazı Tabelalar da Neler Yapılabilir

Diğer Tabelalarda tasarımları değiştiremezken kayan yazı tabelalar da istenilen düzeyde yazılar değiştirilebilir ve üzerinde gif resimler eklenebilir.
Farklı animasyonlar eklenebilir bu sayede kampanyalarınız daha hoş hale gelmektedir.

Kayan Yazı Nasıl Yapılmaktadır

Kayan Yazılar led panellerin bir araya gelerek ve bunları elektronik olarak bağlanması ile oluşturulmakta ve ekran kartları bulunmaktadır ve elektrik ile çalışmaktadır. Paneller 32x32 dir ye yan yana alt alta koyarak ölçülendirilme yapılmaktadır.

Kayan Yazı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Kayan Yazı alırken ilk bakmanız gereken panellerin her biri yanıyor olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir bazen ölü panel olarak adlandırdığımız panellerde satmaktadırlar.
Kayan Yazı kasasına dikkat etmeniz gerekmektedir şayet kayan yazı kasası lazer kesim olması gerekmektedir önemlidir çünkü kayan yazıların içine yağmur suyu almaması gerekmektedir.

Kayan Yazı Fiyatları

Kayan Yazılar paneller üzerinden sipariş verilmektedir ne kadar panel kullanıldı ise o kadar ücret ödenmektedir panellerin fiyatları 55-60 TL arasında değişmektedir ilaveten kasa ücreti montajlama ücreti alınmaktadır

Kayan Yazı Çeşitleri

Kayan Yazı çeşitleri 5 Renkten oluşmaktadır bunlar en çok kullanılan Kırmızı Renk Kayan Yazı, Mavi Renk Kayan Yazı, Sarı Renk Kayan Yazı, Yeşil Renk Renk Kayan Yazı, Beyaz Renk Kayan Yazı