FC Reklam - Tabela - Baskı Merkezi

KARTAL TABELA

Evi perde, dükkânı tabela gösterir. Çok iyi bir mevkide güzel iç dekorasyonlu, elit ürünler satan, elit kesime hitap eden bir dükkânınız var diyelim ya da orta karar bir yede veyahut nerede olursa olsun her türlü dükkâna kapıya çıkıp ta çığırtkanlık yapamayacağınıza göre illaki mekâna ve yere göre düzgün bir tabelaya ihtiyacınız vardır. Kartal Tabela sizlere ihtiyacınıza göre farklı-çağdaş çözümler sunar.


Bu gün Türkiye genelinde hizmet veren KARTAL TABELA İstanbul da ve daha birçok ilde kurum ve kuruluşların Tabela Reklam işlerini yapmaktadır.  Firma misyonu; kaynakların en verimli ve etkin şekilde yönetilerek kaliteye, insana ve çevreye verdiği önemle bilinen bir çözüm ortağı ve bir dünya firması olmaktır.

Sizde Seçkin referanslarımız arasında yerinizi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.  Tabela alırken göz önüne alınması gereken en önemli husus, her tabela için üretimin baştan gerçekleştiriliyor olmasıdır. Bu demek oluyor ki görünüşleri birbirine çok benzeyen iki tabela arasında büyük farklar olabilir. Kartal Tabelacısı olarak farkımızı ortaya koyuyoruz bu farkı sizlerle paylaşıyoruz.


       Tabela seçerken ortaya çıkacak bu çeşitlilik nedeniyle tabela seçimi yapılırken tabelanın özellikleri iyice incelenmeli sadece maliyete dayalı seçim yapılmamalıdır. Tabelada kullanılacak malzemelerin kalitesi ve teknik özellikleri iyice gözden geçirilmelidir. Tabelanın uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılması düşünülerek yeterliliği olan malzemeler kullanılmalıdır.


       Seçim yapılırken göz önüne alınması gerekli son aşama da tabelanın taşınması ve montajının gerçekleştirilmesidir. Bunun için de yeterliliği olan firmalar tercih edilmelidir.
       Unutmayın tabela alırken yapılacak seçimler uzun vade düşünülerek yapılmalıdır. Günü kurtaran seçimler ilerde daha büyük maliyetlere sebep olacaktır.


Ticarete sıfırdan başlıyorsanız ve elinizde ikinci bir imkân yoksa temeli sağlam atmak gerekir Kartal Bilgisayar size bu konuda tam destek oluyor son teknoloji ve son sistem tasarımlarıyla müşterilerinizin gözünü kamaştıracak tabela müşterinin odak noktasıdır. Adresiniz bulunurken ilk tabelaya bakılır dikkati ne kadar çok çekerseniz müşteriniz bir o kadar bol ve bereketli olur KARTAL TABELACISINA güvenin alanında uzman deneyim üretken personeliyle son derece dikkat çekici camakenlere levhalara tabelalara sahip olacaksınız reklam uzman işidir çok amaçlı düşünmektir farklı görsellikleri amacına uygun tasarımlamak demektir siz kazanacaksınız ki biz de haklı kazanç sağlamanın onurunu yaşayacağız.