FC Reklam - Tabela - Baskı Merkezi

IŞIKSIZ TABELA

ışıksız tabela
ışıksız tabela
ışıksız tabela
ışıksız tabela
Işıksız tabela çeşitleri
Işıksız Tabelacılar
Işıklsız Tabela Firmaları
Işıksız Tabela Fiyatları
Işıklsız Tabela Yapan Yerler
İstanbul ışıksız tabela
Işıksız Tabela Yapacılar

Işıksız tabela genellikle güneş ışığının vurduğu ve aydınlık ortam da müşterilerin dikkatini çekmesi için kullanılan tabela çeşitlerinden biridir ve uzun yıllar da kullanılmaya devam edilecek gibi görünüyor.
Işıksız tabelaların en önemli özelliklerinden biri de işlerinde uzun vadeli ve maliyetlerinin çok düşük olmasıdır.
Işıkısız tabelaların maliyeti düşük olması nedeni ile bazı tabelacılar boya kalitesinden ve kullanılan malzemeden çalmakta bu da müşteriler için olumsuz bir durum olmasına sebep açmaktadır.

Işıksız Tabelaların Kullanım Alanları

Işıksız tabelalar genel olarak gece kapalı olan iş yerleri için kullanılır. Burada ki amaç gece herhangi bir reklam yapmamasındandır. Güneşin doğması ile birlikte aydınlık olmaya başlar ve bu tabelalar da iş yerlerinde okunmaya başlar.

Işıksız Tabelaları Bir Firma Kaç Yıl Kullanabilir

Tabelayı yaptırdığınız firmaya bağlı ve Tabelanın yeri ile güneşe konumu çok önemlidir. FC Reklam olarak ışıksız tabelalarınızda kaliteli malzemeler kullanarak ve yapılan tabelaya iki yıl garanti vermekteyiz. Kaliteli malzeme kullanımdan sonra ortalama 3-4 yıl kullanılabilmektedir.

Işıksız Tabela Fiyatlandırılması

Her zaman tabelalar da kullanılan tabelaların yükseklik ve genişlik ile ilgili fiyatlandırılma çıkarılmakta ve tabelanın montajlanması gibi ilave ücretler eklenerek fiyatlandırılma çıkarılır.

Işıksız Tabelada Baskı Nasıl Olmalı

Işıksız tabela da dijital baskı makinesi ve yapılan tasarım çok önemlidir. Harika tasarımlar yapabilirsiniz ama dijital bakı makinanız iyi basmıyorsa tasarımlar da bozuk çıkar

Işıksız Tabelada Kullanılan Malzemeler Nelerdir

Işıksız Tabelalarda ölçülerin alınmasından sonra Grafik çalışmalar başlar ve güçlü tasarımlar oluşturulması gerekmektedir. FC Reklam olarak Grafik çalışmalarınıza önem veriyoruz.
Avrupa vinil kullanılmalı bu alana önem verilmeli Avrupa viniller daha dayanaklı olmakta Son olarak da iyi bir montajlama yapılması gerekmektedir.