FC Reklam - Tabela - Baskı Merkezi

IŞIKLI TABELA

Işıklı Tabelacılar
Işıklı Tabelacılar
Işıklı Tabelacılar
Işıklı Tabela
Işıklı Tabelalar
Işıklı Tabela fiyatlari
Işıklı Vinil Tabela
Işıklı Tabelalar
Işıklı Tabela Sipariş
Işıklı Tabela Yapan Firmalar
Işıklı Tabela Yapanlar
Işıklı Tabela Yapan Yerler

Işıklı Tabela günümüz de tercih edilen ikinci tabela çeşitlerinden olup birçok firma tarafından kabul edilmektedir. Işıklı tabelaların tercih edilmelerinin en büyük sebeplerinden biri de maliyetinin uygun olmasıdır ve kullanışlı olmasıdır. Her firma kendi müşteri gruplarının dikkatini çekmek için ister ve bunun için farklı arayış yollarına başvurur işte bunların bir tanesi de ışıklı tabeladır.


Işıklı tabelayı tercih etmelerin deki en büyük sebeplerinden bir tanesi de gece çalışan firmaların müşterilerine biz kapalı değiliz, açığız mesajını vermek ve kurumsallığı yakalamaktır. Tabi ki de ışıklı tabelalar olmakla iş bitmiyor ışıklı tabelayı tasarımları ve sağlamlığı önemlidir.


FC Reklam olarak firmalara yaptığımız olduğumuz ışıklı tabelaların tasarımlarına ve montajlanmasına dikkat ediyoruz.

Tabela Çeşitleri

Farklı tabela çeşitleri arasında sizlere ışıklı tabelaları yapmaktayız bu ışıklı tabelaların en çok kullanılan ve vinil germe tabelalardır.


Vinil germe tabelalar vinil ışıklı malzemeye germekle oluşturulmaktadır. Kısaca nasıl yapıldığı hakkında sizlere bilgi vermek isteriz en baştan.


Yapılacak olan tabela ve fiyatlandırılmalar çıkarıldıktan sonra yapılacak olan tasarımlar yapılır ve sizlerden onay alındıktan sonra dijital baskı makinasında basılır ve montajlanacak olan kasanın üzerine koyulur ve kasaların kenarlarına gerdirilme yapılmaktadır tabi ki dijital baskı da kullanılan malzeme ışıklı vinil’dir.
Gerdirilme işlemi yapılmadan önce ışıklandırılması için kullanılan led’lerin kaliteli olması gerekmektedir ve ucuz led kullanılmamalı. Kalitesiz kullanılan led’ler zamanla patlamakta ve bir tane ledlerin patlaması sonucu tüm tabelanın yerinden sökülmesi gerekmektedir. Bunun gibi aksiliklerin olmaması için ledlerin kaliteli olması gerekmektedir.

Işıklı Tabela Fiyatları

Işıklı tabela fiyatları kullanılacak yerin ölçüsü tam anlamı ile tabelanın yüksekliği genişliği ve buna ilaveten tabelanın montajlanacak olan yerin tabela konumuna bağlıdır tüm bunlar hesaplandıktan sonra daha detaylı hesaplamalar çıkartılır.

Işıklı Tabela Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Işıklı tabelalar da ilk olarak dikkat edilmesi gereken durumlardan bir tanesi basılacak olan ışıklı vinil’in kaliteli olması gerekmektedir. Piyasada kullanılan genellikle Avrupa vinil ve Çin vinil vardır kaliteli malzeme Avrupa vinildir.
Basılan vinil’in tam olarak kasanın kenarlarına iyi zımbalanması gerekmektedir ve iyi gerdirilmesi gerekmektedir.
Kaliteli boya kullanılması gerekmektedir.


Son olarak da iyi montajlanması olması gerekmektedir.

Işıklı Tabela’yı Ne Kadar Kullanabiliriz

Işıklı tabelalar kullanılan malzeme’ye göre değişiklik gösterilmektedir genel olarak 5 yıl kullanılabilmektedir.