FC Reklam - Tabela - Baskı Merkezi

GEBZE TABELA

Gebze Marmara Bölgesinde Kocaeli’ne bağlı İzmit körfezinin kuzey batısında yer alan tarihi güzellikleri bakımından en güzel ilçelerinden bir tanesidir.  Gebze bölgesinin ekonomisi Türkiye’nin en yoğun sanayi faaliyetlerinden bir tanesi olmakla birlikte her yıl yeni iş alanları açılmakta ve yeni istihdamlar etmektedir.


İstanbul ve Kocaeli gibi iki büyük ilin tam ortasında yer alan Gebze hava, kara ve deniz ulaşımının yani karayollarına bağlantıları oldukça gelişmiştir. Bu bağlantılar ile stratejik bir alana sahiptir.


Gebze’de her geçen gün yeni iş alanları açılmaktadır. Yeni iş yerleri kurulduğunda veya iş yerlerinizde değişiklik yapmak istediğinizde hemen aklımıza iş yerlerinizin tanıtımı aklımıza gelir insanların sizi rahatlıkla bulabileceği bir çalışma gelir ki bu da tabeladır. İş yerlerinin vazgeçilmez reklam çalışmalarından olan Tabela iş yerlerinizi tanıtımı için kullanılır.


Fc Reklam olarak Gebze semtine tüm iş yerlerinin tabelalarını yapıyoruz ve tüm reklam çalışmalarınız da sizlere yardımcı oluyoruz.


İlk olarak sizlere Gebze Tabela da nasıl işlemler yaptığımızı hangi sektörler de hangi tabelaların kullanıldığını, hangi tabelaların nasıl bir özellikleri olduğunu, tabela yaptırırken nelere dikkat edileceğini sizlere kısaca anlatmak isteriz.

Gebze de Tabela

Fc Reklam iletişim sayfasından dilerseniz 0216 395 0 260 sabit telefonumuzdan bizlere ulaşabilir tabelalar hakkın da detaylı bilgi alabilirsiniz.


Fc Reklam web sitesi üzerinden tüm tabelaların özelliklerini görebilir, tabelalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Web sitemiz üzerinden Fiyat İsteyin sayfasına ulaşarak fiyat teklifinde bulunabilir vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizlere geri dönüş sağlayacaktır.


Fc Reklam olarak sizlere Grafik Tasarım yönü güçlü tasarım kompleksine uygun olarak tabelalar yapıyoruz ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.


Peki, sizlerin tabelalarınızı nasıl yapıyoruz.
Bizlerle iletişime geçtikten sonra tabela ustalarımız sizlerin iş yerlerine gelir ve iş yerlerinizde tabelanın uygulanacak yerin ölçülerini tam hatasız olarak ölçü olarak alır ve orada sizinle beraber planını çizer ve uygulama aşamasını sizlere anlatır.


Dikkat edilmesi gereken bir konu vardır ki o da ölçülerin sizlerin kendi almamanızdır. Tabela ölçüleri ince işçilik isteyen bir meslek grubudur. Siz değerli müşterilerimiz sizler de kendi iş yeri ölçülerini kendiniz alırsanız o zaman sorun olur nedeni ise 1 cm bile yanlış ölçü almanız demek işin yanlış basılması demektir onun içindir ki tabela ustalarımız gelip ölçüleri alsınlar.


Ölçüler alındıktan sonra sizin aklınız da var olan bir tabela sistemi var mı diye size sorulur siz yaptırmak istediğiniz tabela çeşidi bilirseniz hemen size proje çıkartılır ve fiyatlandırma yapılır şayet tabela yaptırmaya karar vermediyseniz sizlere en uygun şık, tasarımı alanı kuvvetli tabelalar anlatılır ve resimler üzerinde bunlar sizlere anlatılır ve karar verilen tabela çeşide göre fiyatlandırılma çıkarılmaktadır.
Tabela çeşitleri arasında ki fiyat farkı olduğunu unutmayınız.
Fiyatlandırmalar da sizlere anlaşma sağlanırsa tabelanın uygulanacak olan yerin değişik acılardan fotoğrafları çekilir ve çalışmalar başlar.

  1. Kullanılacak Logo; Firmanıza ait logonun sizlerden vektör hali istenilir resim çözünürlüğü düşük ise baskılar da kötü çıkacağını unutmayınız.
  2. Çekilen Resimlerin üzerinde uygulamalar yapılır ve sizler mail yolu ile bilgilendirilme verilir. Fc Reklam mail bilgisi info@fcreklam.net
  3. Sizlerden onay alındıktan sonra asıl çalışılmaya geçilir ve çalışmalara başlanır ve sizlerden tabelanın üzerinde yazılması gereken bilgiler yazılı veya mail yolu ile sizden istenir ki bu alan çok önemlidir. Tabelaların üzerinde yazılması gereken yazılar en az 3 kere kontrol edilmesi gerekmektedir. Aksi takdir de gözden kaçan bir harf hatası işi en başa aldırır.
  4. Grafik çalışmalara yapıldıktan sonra sizlere mail atılır ve onay için beklenir sizlerden onay alındıktan sonra yüksek çözünürlükte ki dijital çıktı makinesinden kaliteli bir şekilde alınır ve kasa montajına geçilir ve alınan ölçüler ile tabelanın özelliğine göre kasa montajlaması yapılır. (bu alan tabelanın özelliğine göre değişiklik gösterir )
  5. Kasa montajlaması bittikten sonra ekibimiz sizlerin adresinize gelerek montajlama işlemi başlar ve kısa bir sürede işlemi sonlandırır.
  6. Tabelanız başarılı bir şekilde işlemi sonlandırılır.

Şimdi ise işyerinize kullanabileceğiniz tabela çeşitlerinden bahsedelim

Gebze Pleksi Kutu Harf

Gebze Pleksi Kutu Harf: Pleksi diye adlandırılan malzemenin ince işçilik bükülerek şekil verilmesidir.
Yapılan harflere göre kesimleri sağlanır tabi bu sadece harf değil desen, logo gibi alanlara da kullanılabilir.
Tabelanın grafik işleri tamamlandıktan sonra işçilik için atölyeye verilir ve çıkartılan şablona göre ince bir işçilikten geçer ve istenilen değer elde edilir. Pleksi kutu harfler hem ışıklı hem de ışıksız olarak iki ana grupta inceleyebiliriz. Tabi ki de ışıklı olunca maliyet biraz daha artmakta ve gece görüşleri için ışıklı pleksi kutu harf tercih edilmektedir. Pleksi kutu harf ölçüleri biraz büyük kullandığında ileriden bakıldığında çok hoş görünmekte ve her zaman dikkat çekicidir.
Sizler de pleksi kutu harf hakkında bilgi almak isterseniz 0216 395 0 260 telefon numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

Gebze Işıklı Tabela

Gebze de tabela alandın da bir diğer hizmetimiz de ışıkı tabeladır. Işıklı Tabela günümüz de en çok kullanılan ve kullanılmaya devam edecek tabela çeşitidir.

Gebze Işıksız Tabela

Sade Görünümlerden hoşlananlar gece iş yerini çalıştırmayanlar için tercih edilen ışıksız tabelalar kasaların içine vinillerin gerilmesi ile oluşmakdarı sürekli tekrar ettiğimiz vinillerin kalitelisi çok önemlidir.

Gebze Kayan Yazı

Gebze Kayan Yazı; Firmaların çok daha fazla dikkat çekmek için kullandıkları panellerden bir tanesidir. 32 cm olarak genişlik ve yükseklik gösteren panalleri müşterilerinizi her zaman dikkatini çekmiştir.

Gebze de tabela yaptırmanın en güzel yolu FC Reklam ile iletişime geçmek FC Reklam sizlerin de kurumsal bir yapıya sahip olmak için hemen arayın.