FC Reklam - Tabela - Baskı Merkezi

CEPHE GİYDİRME

Cam Cephe Giydirme
Cam Kaplama
Cephe Kaplama

Cephe Giydirme Firmamızın amacı kaliteden ödün vermeden birinci sınıf malzemeler kullanıp, üst düzey ekipler ile bölgemizde kaliteli, ekonomik, uzun yıllar amacına hizmet edecek sanayi tesisleri yaparak sektörümüze önem kazandırmaktır.


Bina cephe kaplama, cephe giydirme, çok farklı şekillerde yapılabilmekte ve buna istinaden de farklı malzemeler kullanılabilmekte.


Bina ve cephe kaplamalar da kullanılan dijital baskı makinelerinin ve bu makinelerin boyalarının kaliteli olması gerekmektedir. İyi sonuçlar almak için kaliteli malzeme kullanmak gerekir.


Bina cephe kaplama, cephe giydirme ile ilgili baskılarda mutlaka dış mekân dijital baskı makineleri kullanılmalıdır ve bunlar kaliteli olması gerekmektedir. Çünkü dış mekân dijital baskılar, mürekkepler güneş altında uzun sürece kaldığı için güneş ışınları bir süre sonra zarar verebilirler.


Bina cephe kaplama, cephe giydirme baskısının iç mekân dijital baskı makinesinde basılmamasını özellikle tavsiye etmekteyiz. Daha yüksek çözünürlüklü olmasına rağmen,  su bazlı mürekkep, su ile temas ettiğinde kaybolur, ayrıca güneş ışığı altında da çok kısa sürede solar

Cephe giydirme faydaları

­-Binanızın cephesinde sürekli reklamınız olacaktır. 
- Binanızın önünden, yakınından geçen herkese reklamlarınızı yapmış olacaksınız.
- Binanızın cephesindeki reklamınız billboarda yapacağınız reklama göre çok daha ekonomiktir.
- Bina Cephe Kaplama, cephe giydirme talep ettiğiniz sıklıkla değiştirebileceğiniz bir çalışmadır.
- Bina Cephe Kaplama, cephe giydirme en az 3-4 yıl kalıcı olabilmektedir.
- Her türlü binaya, bina cephe kaplama, cephe giydirme yapılabilmektedir.
Giydirme çeşitlerimiz;
Dış cephe ve iç cephe kaplamaları, alışveriş merkezleri, otel, sergi ve fuar uygulamaları çeşitli restorasyon ve dekorasyon uygulamaları, İşaret levha ve reklam panoları uygulamaları özel kurum kuruluş afiş kaplamaları, sağlık ve sektörle proje görselleri gibi örneklerimizi sıralayabiliriz  tüm giydirme işlemlerinizde iletişime geçebilirsiniz.