FC Reklam - Tabela - Baskı Merkezi

BILLBOARD

Bilboard
Bilboard Tabela Fiyatları
Billboard Tabela Yapan Yerler

Billboard trafik ve yaya akışının fazla olduğu ve son derece de dikkat çekici yeni nesil reklam araçlarındandır. Günümüze kadar baktığımızda Billboard son derecede büyümeler kaydedilmiş ve halende büyümeye devam etmektedir. Reklam malzemelerinin en büyüğü olan ve dikkat çekici olan Billboard günümüzde ışıklı olarak da kullanılmaya başlanmıştır.
Yolculuk alanlarınız da görmüşsünüzdür yok kenarlarında büyük ve değişik şekilde reklamlarını yapan firmaları bu Billboard reklamlar müşterilerin o reklamı yapan firmaların markalaştırılmasına son derece de önemli bir katkı sağlamaktadır. Şu şekiller de Billboard reklamı yapılmakta;

  1. Herhangi bir ile giriş yaparken önemli büyük ve kurumsal firmaları tanıtan ve oldukça büyük reklam alanlarına sahip olan Billboard o firmanın kısa bilgilerini telefon numaralarını ve ne iş yaptıkları hakkında bilgi vermektedir veya çok sıkça karşılaşan bir durumdur ki bu da mola alanınıza 1 km kaldı diye hazırlanan Billboardlardır.
  2. Yine aynı kategorileri baz alınarak yapılan Billboard Şehir merkezlerin çıkışlarında da firmalar hakkında detaylı bilgi vermektedir.

Billboard hazırlanırken dikkat edilmesi gereken doğru malzeme kullanımı ucuz ve maliyetsiz olarak kullanılan malzemeler kısa süre içinde yırtılmalar yaşanmakta ve Billboard ağır malzemeler oldukları için değişimleri zor olacaktır.

Billboard Reklamlar da malzemelerin kaliteli kullanımı ne kadar önemli ise tasarımları da o kadar önemlidir. FC Reklam olarak Billboard tasarımlara o kadar önem veriyoruz ki sizleri de kurumsal bir yapıya taşıyoruz.
Billboard Tabelalar hakkında bilgi almak için 0216 395 02 60 telefon numaralarımızdan bizlerden daha detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.