FC Reklam - Tabela - Baskı Merkezi

ARAÇ KAPLAMA

Araç Giydirme Tuzla Belediyesi
Araç Giydirme Tuzla Belediyesi
Araç Giydirme Tuzla Belediyesi
Araç Giydirme Tuzla Droyora
Araç Giydirme Tuzla Droyora
Araç Giydirme Droyora
Araç Giydirme
Araç Kaplama
Araç kaplama - Araç Giydirme
Araç Kaplama Firmaları
Araç Kaplayan Firmalar
Araç Kaplayan Yerler
Araç Kaplama
İstanbul Araç Kaplayan Yerler
Paslanmaz Krom Kutu Harf

Araç Kaplama firmanızı hitap etmenin en iyi yollarından biridir ve insanların dikkatini çeken bir reklam uygulamasıdır. Kurumsal firmalar mecburi olarak kullanıyor çünkü kurumsal her alanda kendilerini marka edindirme ve her geçen gün oluşturdukları markalarının akılda kalmasını sağlayan reklam araçlarındandır. Düşünün ki bir alışveriş merkezinin servis araçlarını, servis araçlarını, seçim araçlarını, eğer bu araçların tasarımları yapılmasa idin hangi aracın, hangi firmaya ait olduğunu anlayamazdık onun içindir ki araç kaplaması son derece önemlidir.


Araç Kaplama yaptırmak için FC REKLAM İLETİŞİM iletişim sayfamızda ki formu bize göndermeniz yeterli olacaktır. Araç kaplama ücretlendirmelerin çıkarılması için aracın uygulama yapılacak yerin tam ölçülerinin alınması gerekmektedir ve uygulamalar 3 (üç) farklı şekilde yapılmaktadır. Bunlardan biri yarı kast folyo diğeri ise tam kast folyo olması gerekiyor bir diğeri de mıknatıslı bir folyo dur. Mıknatıslı folyo tak – çıkar mantığı uygulandığından dolayı kesinlikle araca zarar vermez ama tam kast folyo ise eğer araçta kalitesiz bir boya kullanıldıysa zarar verebilir ve boyayı yerinden kaldırabilir.


Araçlara folyolar yapıştırılmadan önce aracın tam resimleri çekilir ve gerekli programlar da dizayn edildikten sonra sizlerin onayına sunulur ve sizlerden onay aldıktan sonra dijital baskı makinesinden folyo’ya basılır ve bu ustalarımız tarafından araç kaplanır.


Araç kaplama zor iş ve çok ince ustalık isteyen bir reklam aracıdır. FC Reklam olarak bünyemizde sadece araç kaplama işi ile uğraşan alanında uzman ustalarımız vardır.
Araç kaplama yanı sıra önceden giydirilmiş olan araçların folyolarını sorunsuz bir şekilde sökülür ve sizlere teslim edilir.