FC Reklam - Tabela - Baskı Merkezi

ALÜMİNYUM ÇERCEVELER

50x70 Gönye Çerceve
50x70 Rondo Çerceve
70x70 Gönye Çerceve
70x70 Rondo Çerceve
A3 Gönye Çerceve
A3 Rondo Çerceve
A4 Gönye Çerceve
A4 Rondo Çerceve

Reklam ürünlerinden içerisinde kullanılan iç mekân reklam ürünü olarak da kullanılan Alüminyum çerçeveler firmaları duvarlarında, duyuru panolarında kullanılmaktadır. Alüminyum çerçevelerin en çok tercih edilmesi kolay kullanışlı olması ve rahat reklam malzemesinin değiştirilebilir olmasındandır.
Alüminyum çerçeveleri iki ana başlıkta inceleyebiliriz ve bu ürünlerin arasında sadece köşe farkları vardır. Bu çerçeveler Rondo Köşe ve Gönye Köşe olarak isimlendirilebilir.

Rondo Köşe

Köşeleri oval ve kapakları çok rahat açılabilir durumda dizayn edilmiştir. Bu çerçeve tiplerinin kullanım yerleri aynı olup sadece kenarlarında yuvarlık alanlar dikkat çekmektedir.

 Gönye Köşe

Köşeleri tam kare şeklinde ve tasarımların tam olarak oturulduğu alanlara sahiptir.

Rondo Köşe ve Gönye Köşe Hangi Alanlarda Kullanılır

Rondo Köşe ve Gönye Köşe Alüminyum Çerçevelerin kullanım alanları fark etmez genel olarak bunlar duyuru panoları olarak isimlendirilir ve hastanelerde, okullarda, firmalar, dükkânlarda, binaların iç girişinde, asansörlerin içinde çok rahatlıkla kullanılabilir.

Alüminyum Çerçeveler Nasıl Kullanılır

Alüminyum Çerçevelerin kullanımı oldukça kolaydır. Bununla ilgili sizin için hazırladığımız video izleyebilirsiniz. Çerçevelerin kenarlarını yukarıya kaldırdıktan sonra tam köşelere yapılan tasarım kâğıdını oturduktan sonra üzerinden var olan şeffaf dosyayı koyunuz bu şeffaf olan dosya yapılan çalışmaların başkalarının üzerinde karalamama yapamamasına engelleyecektir.
Bu tip çerçeveler duvara montajlanması oldukça rahattır. Köşelerini kaldırdıktan sonra köşe içlerinde akıllı vidaları duvara tutturmanız oldukça kolay olacaktır.

Alüminyum Çerçevelerin Tasarımları Nasıl Olmalıdır

Alüminyum Çerçevelerin tasarımları uzman bir tasarımcı tarafından hazırlanması gerekir tabi ki de normal yazıcılardan çıktı alarak yapabilirsiniz. Bura da dikkat edilmesi gereken alan kullanmış olduğunuz ölçüdür.

Alüminyum Çerçevelerin Ölçüleri Nelerdir

A4 (210x297 mm)
A3 (50x70 cm)
70x100 cm
Hem Rondo Köşe hem de Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve olmak üzere ölçülerimiz bu şekildedir.